Szkoła Podstawowa nr 1
im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach

XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poeci Dzieciom”,

W piątek 27.03.2026 r. Milena Dębska, uczennica klasy IIIc, wzięła udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poeci Dzieciom”, organizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice, reprezentując naszą szkołę.
Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Skierniewicach. Uczennica zaprezentowała wiersz pt. „Przyjaciele zajączka” autorstwa Ludwika Wiszniewskiego.
W swoim występie Milena wykazała się dużą wrażliwością artystyczną, dobrą dykcją oraz umiejętnością interpretacji tekstu poetyckiego 👏
Udział w konkursie był dla uczennicy cennym doświadczeniem oraz okazją do rozwijania zainteresowań recytatorskich. Gratulujemy Milenie zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów 🌟
Do konkursu uczennicę przygotowała Pani Aleksandra Jeziorska, przy wsparciu Pani Anety Rymarczyk.
#recytacja #konkurs #szkoła #sukces #uczniowie