Z okazji 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbyły się miejskie obchody patriotyczne w Parafii Wojskowej pw. Wniebowzięcia NMP w Skierniewicach 🇵🇱.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, po której nastąpiło złożenie kwiatów przez delegacje polityków, samorządowców, przedstawicieli wojska, policji, straży pożarnych oraz innych jednostek pod Pomnikiem Niepodległości na placu Jana Pawła II.
W miejskich uroczystościach naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Martyna Warmińska, Amelia Caban oraz Szymon Waszut wraz z opiekunem – Panią Bogumiłą Kamińską.