Szkoła Podstawowa nr 1
im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach

Udział w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Przyrodomania”

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły 30 kwietnia wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Przyrodomania”.
Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz umiejętnością pracy w zespole. Z determinacją podejmowali kolejne wyzwania konkursowe, godnie reprezentując naszą placówkę.
W konkursie udział wzięli uczniowie klasy IIIc: Agata Nowacka, Eryk Szostek oraz Marcel Sąsiadek. Do konkursu przygotowała ich Pani Aleksandra Jeziorska. Ich wysiłek i zaangażowanie zostały docenione – zdobyli wysokie 4. miejsce.
Jesteśmy bardzo dumni z ich osiągnięcia oraz postawy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji przyrodniczych! 🌿👏
#Przyrodomania #SukcesUczniów