„Ty również, możesz tworzyć dobro…” pod takim hasłem przebiegła wizyta p. Marii Kamińskiej z Hospicjum Anny Olszewskiej w Skierniewicach w naszej szkole.
W szkoleniu wzięli udział uczniowie klas czwartych i piątych. Pani Maria zachęcała wszystkich do udziału w wolontariacie, ponieważ czynienie dobra nic nie kosztuje, a daje satysfakcję, radość i uczy empatii. Dziękujemy za przybliżenie nam działalności Hospicjum i obiecujemy dalszą współpracę w ramach szkolnego Wolontariatu.