Szkoła Podstawowa nr 1
im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach

Nasza szkoła wzięła udział w Turnieju o Puchar Tymbarku ⚽

Reprezentowali nas uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych – U8 oraz U10. Dla wielu zawodników był to pierwszy kontakt z tak dużymi rozgrywkami, co nie przeszkodziło im zaprezentować ogromnego zaangażowania, sportowej walki i prawdziwej drużynowej współpracy.
Młodsza drużyna (U8) pokazała wielkie serce do gry i ambitnie rywalizowała z rówieśnikami, zdobywając cenne doświadczenie i kończąc turniej na bardzo dobrym 4. miejscu. Adam Blechowski otrzymał nagrodę fair play.
Zespół U10 również zaprezentował się z bardzo dobrej strony, rozgrywając wiele emocjonujących spotkań i ostatecznie zajmując 6. miejsce. Każdy mecz był okazją do nauki, doskonalenia umiejętności oraz budowania zespołowego ducha.
Udział w turnieju był dla wszystkich zawodników świetną przygodą, pełną sportowych emocji i niezapomnianych chwil. Jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów i gratulujemy im wspaniałej reprezentacji szkoły!
Brawo dla wszystkich uczestników! 👏⚽