Uczniowie klasy 4a i 4b wzięli udział w konkursie przyrodniczym pt. „Z przyrodą w plecaku”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Skierniewicach.
Z dużym zaangażowaniem przygotowywali się do tego wydarzenia, poszerzając swoją wiedzę o świecie przyrody. Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań oraz kształtowania postaw proekologicznych.