Przez trzy kolejne dni, od 11 do 13 maja, nasi uczniowie klas ósmych mierzyli się z egzaminem ósmoklasisty. 📚✍️
To był czas pełen skupienia, emocji i wytężonej pracy. Jesteśmy dumni z zaangażowania, jakie pokazali nasi ósmoklasiści! 👏
Przedstawiamy kilka zdjęć z tych dni. 📸
Teraz pozostaje nam trzymać kciuki i mieć nadzieję, że wyniki będą dla naszych uczniów powodem do satysfakcji i radości. 🍀
Powodzenia, Ósmoklasiści! ❤️