Szkoła Podstawowa nr 1
im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach

Drugi etap Turnieju Wiedzy Przyrodniczej Ligi Ochrony Przyrody

Uczniowie naszej szkoły: Maria Śledź, Katarzyna Wojciechowska, Szymon Waszut, Jan Stoliński, Gabriel Kupny z klasy 8b oraz Karol Placek z klasy 5a wzięli udział w drugim etapie Turnieju Wiedzy Przyrodniczej Ligi Ochrony Przyrody, godnie reprezentując naszą placówkę.
Trzymamy mocno kciuki!